Košík:
...

Váš návrh transparentní

Bezpečnostní pečeť transparentní

Při tisku standardní hologramové samolepky jsou všechna místa Vašeho grafického návrhu mimo text a grafiku ponechána ve výsledné podobě jako nedotčené opticky odrazivé plochy, jejichž barva je dána barvou Vámi zvoleného filmu. Takto vytvořená holografická samolepka vždy zcela překrývá místo, na které je přilepena a znemožňuje čtení textů a rozpoznání obrázků, přes které je eventuálně přelepena. Jestliže je tato vlastnost ve Vaší aplikaci samolepky nežádoucí, zvolte možnost transparentního hologramu. Všechny plochy definované jako texty, symboly, loga a obrázky zaujmou své místo v definovaných vrstvách a ostatní plochy budou zcela transparentní, tedy průhledné. Na těchto místech nebude na samolepícím čirém filmu žádná kovová odrazivá vrstva. Plochy, které tvoří grafické prvky jednotlivých hologramových vrstev, jsou polopropustné a z pohledu kolmého na plochu samolepky většinou neviditelné. Po natočení do jiného úhlu jsou jednotlivé holografické vrstvy naopak velmi dobře pozorovatelné a vytvářejí nezaměnitelné barevné přechody. Přelepení transparetního hologramu přes obrázek nebo text nezpůsobí jeho nečitelnost a nepůsobí rušivě, ačkoli je z jiných úhlů velmi dobře rozpoznatelný a patrný. Právě tato vlastnost jej předurčuje k použití všude tam, kde přítomnost holografického bezpečnostního prvku nemá působit rušivě nebo nemá být užit k účelům reklamním. Tento typ hologramu je velmi vhodný k přelepení rohu fotografie na všech průkazech, které fotografii nesou - občanské průkazy, řidičské průkazy, pasy, identifikační karty, zaměstnanecké průkazy... Mohou být přelepeny kdekoli přes text či obrázek aniž by způsobily jeho nečitelnost.


Nosná metalická vrstva tohoto typu hologramu je vždy stříbrná a samolepící fólie je čirá bez barevného tónu. Pro návrh můžete využít všech dalších možností při tvorbě výsledné podoby samolepky tak, jak je sepsáno v sekci Váš návrh.


Jednovrstvá transparentní holografická přelepka

Samolepka na čirém průhledném filmu s grafickým námětem v jedné vrstvě. Metalická nosná vrstva pro holografickou ražbu je hliníková, odrazivá plocha je tedy stříbrná. Grafická předloha se navrhuje stejně jako v případě klasického jednovrstvého hologramu.    

Příklad jednovrstvé průhledné hologramové přelepky

Podklady pro výrobu

Barvy a materiály

Dvouvrstvá transparentní holografická přelepka

Samolepka na čirém průhledném filmu s grafickým námětem ve dvou vrstvách. Metalická nosná vrstva pro holografickou ražbu je hliníková, odrazivá plocha je tedy stříbrná. Grafická předloha se navrhuje stejně jako v případě klasického dvouvrstvého hologramu.    

Příklad dvouvrstvé průhledné hologramové přelepky

Podklady pro výrobu

Barvy a materiály

Adresa
Hologram-výroba.cz
Michálkovická 2098/86B
710 00 Slezská Ostrava, Česká republika
Zobrazit na mapě

Kontakt
info@hologram-vyroba.cz
+420603357606
Otevírací doba
Po-Pá: 8:00 - 18:00
So-Ne: zavřeno