Košík:
...

Váš návrh číslovaný

Bezpečnostní pečeť číslovaná

Jednovrstvý hologram číslovaný laserem

Číslování jednotlivých hologramových etiket je jedním ze silných zabezpečovacích instrumentů, kterým můžete opatřit své vlastní navrhnuté hologramy. Kromě čísel může identifikační řetězec obsahovat jakékoli alfanumerické znaky; formát sériového čísla je vaší volbou. Označení na hologramu tak může přímo reprezentovat výrobní číslo produktu nebo pro případ použití k zabezpečení dokumentů, smluv a tiskopisů přímo číslo smlouvy, číslo rozhodnutí, povolení atd. Počáteční číslo plomby bude nastaveno dle vašich požadavků a bude použitelné pro již běžící řady dokumentů a sériových čísel vyráběných produktů; nemusí začínat jedničkou. Jednou z možností tisku identifikačního čísla na samolepku je implementování těchto symbolů do separátní holografické vrstvy. K jednovrstvému grafickému návrhu je tedy přidána další nezávislá vrstva obsahující sériové čislo popřípadě jiné identifikační znaky. Tyto jsou vypáleny v kovové vrstvé - nosiči hologramově vizualizových grafických informací a stejně jako první vrstva je kryta svrchní vrstvou filmu, která tvoří povrch hologramové etikety. Toto řešení je nejlevnější možností číslování plomb, ale pro některé účely může být méně vhodné právě díky faktu, že číslo sériové číslo samotné vykazuje vizuální vlastnosti hologramové kresby. Nemusí být dobře čitelné za všech světelných podmínek, respektive bude čitelné vždy a dobře ale až po správném natočení vůči zdroji světla. Toto nepředstavuje žádný problém na předmětech, které se dají uchopit a natáčet. Na větších statických výrobcích nebo jejich komponentech, které mohou být navíc opticky hůře přístupné a stěží dobře osvětlitelné, může představovat rekognice sériového čísla z holografické vrstvy problém. Pro takové aplikace doporučujeme projít možnosti, které nabízí tisk identifikačních znaků pomocí sítotisku.Z technologických důvodů nejde číslování nanášet na hologramové samolepky menší než 10x10mm resp. průměru 10mm. Minimální rozměr zákaznických číslovaných hologramů je tedy omezen na 1cm.


    

Příklad vyrobeného hologramu

Podklady pro výrobu

Barvy a materiály

Dvouvrstvý hologram číslovaný laserem

Pokud je nutné vyrobenou řadu samolepek opatřit kromě textů a grafických znaků jako jsou loga nebo emblémy také jedinečným sériovým číslem, nabízíme dvě metody provedení. Jednou z možností je vytvoření vrstvy, která bude obsahovat sériové číslo a postupovat metodou výroby vícevrstvého hologramu. Číslování bude zajištěno automaticky při výrobě a není třeba se jím při návrhu zabývat. Tuto metodu je samozřejmě možné použít pouze tehdy, jeli alespoń jedna vrstva pro číslování volná. Možnost zařazení sériového čísla do jedné z vrstev je naopak vhodná tehdy, když nechcete číslem zbytečně rušit grafické motivy loga - identifikační číslo není tak patrné a nebude působit rušivě.Z technologických důvodů nejde číslování nanášet na hologramové samolepky menší než 10x10mm resp. průměru 10mm. Minimální rozměr zákaznických číslovaných hologramů je tedy omezen na 1cm.


    

Příklad vyrobeného hologramu

Podklady pro výrobu

Barvy a materiály

Jednovrstvý hologram číslovaný termotransferovým potiskem

Pakliže jsou všechny vrstvy obsazené grafikou či texty, je možné využít druhé možnosti číslování, a to termotransferový tisk. Ten je aplikován na svrchní část vyrobeného hologramu ve vámi zvolené barvě. Pokud je pro vás důležitá možnost vždy spolehlivě a rychle přečíst sériové číslo na plombě, doporučujeme volit variantu sítotisku. Termotransferově tištěná vrsta je samozřejmě čitelná i za velmi špatných světelných podmínek a z jakéhokoli úhlu.Z technologických důvodů nejde číslování nanášet na hologramové samolepky menší než 10x10mm resp. průměru 10mm. Minimální rozměr zákaznických číslovaných hologramů je tedy omezen na 1cm.


    

Příklad vyrobeného hologramu

Podklady pro výrobu

Barvy a materiály

Dvouvrstvý hologram číslovaný termotransferovým potiskem

Technologie termotransferového tisku lze použít na všechny Vámi navržené hologramové samolepky. Nezáleží na počtu holografických vrstev ani na použitém samolepícím médiu. pro kombinaci se sítotiskem je možné pochopitelně volit i tamper-evident samolepící fólie (samolepky se selektivním odtrhem). Metoda termotransferu se stejně jako sítotisk používá k doplnění informací na holografický materiál; většinou se jedná o sériová čísla, označení typu produktu, výrobní číslo, rok výroby či předepsaný rok revize, označení původu atd. Termotransferová technologie ve spojení s hologramovou bezpečnostní samolepící plombou přináší hned několik výhod:

1. tisk termotransferem bude proveden v jakékoli barvě dle Vaší volby

2. nanesená barva není holo vrstvou a nenese tedy typické vizuální projevy hologramu; text je čitelný pod jakýmkoli úhlem, což je pro sériové číslo výhodou

3. potisk je proveden na líc (shora) nosné průhledné fólie nálepky a nijak nezasahuje do Vámi navržených holografických vrstev. Jedná se tedy o další nezávislou vrstvu použitelnou pro návrh designu vaší bezpečnostní samolepky. Termotransferový tisk v kombinaci s dvouvrstvou číslovanou plombou představuje čtyřvrstvý ochranný prostředek s velmi vysokým stupněm nepadělatelnosti.Z technologických důvodů nejde číslování nanášet na hologramové samolepky menší než 10x10mm resp. průměru 10mm. Minimální rozměr zákaznických číslovaných hologramů je tedy omezen na 1cm.


    

Příklad vyrobeného hologramu

Podklady pro výrobu

Barvy a materiály

Adresa
Hologram-výroba.cz
Michálkovická 2098/86B
710 00 Slezská Ostrava, Česká republika
Zobrazit na mapě

Kontakt
info@hologram-vyroba.cz
+420603357606
Otevírací doba
Po-Pá: 8:00 - 18:00
So-Ne: zavřeno